Jak działa program Pomaganie Przez Naprawianie?

 

Motor Centrum przekazuje 1% swojego przychodu, uzyskanego w wyniku realizacji usług serwisowych, wykonywanych w siedzibie firmy.Oznacza to, że serwisując swój samochód marki Opel, Mitsubishi, Suzuki lub motocykl Harley-Davidson w Motor Centrum, Ty również pomagasz!

Z początkiem stycznia 2019 roku program Pomaganie Przez Naprawianie wszedł w czwarty rok jego realizacji. Przez trzy lata spełnialiśmy marzenia i  finansowaliśmy zakup niezbędnych do funkcjonowania fundacji specjalistycznych sprzętów medycznych. Dane nam było poznać wspaniałych ludzi, dzięki którym fundacje funkcjonują i niezachwianie realizują swoje statuty. Ludzi głęboko przekonanych o słuszności misji jaka im przyświeca. Pomogliśmy m.in.: Fundacja ŻYĆ Z POMPĄ, Trzeba Marzyć, Pomorskie Hospicjum Dla Dzieci, Pomorze Dzieciom, Dr Clown, Fundację z Pompą, Krew Aktywni, Gdańską Fundację Korczaka „Kochaj I Dawaj Przykład” oraz Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Patrząc wstecz na mijający rok ponownie odczuwamy ogromną satysfakcję z pomocy, jakiej udało nam się udzielić podopiecznym fundacji. Ogromna wdzięczność, jaką każdorazowo otrzymujemy, jest dla nas niezmiennym motorem do dalszych działań.Z niecierpliwością oczekujemy tego, co przyniesie następny rok działania programu Pomaganie Przez Naprawianie.

Aktualności

Wspieramy cieKAWĄ Spółdzielnie Socjalną

W ramach współpracy pierwszego kwartału 2019 roku, Motor Centrum pomogło cieKAWEJ – pierwszej społecznej kawiarni w Gdańsku, w której gości obsługiwać będą osoby niepełnosprawne intelektualnie. Przekazane środki pokryły część kosztów remontu lokalu.

02/05/2019

Wspieramy Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

Beneficjentem kolejnego kwartału roku 2018, jest Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną

25/04/2018

KOMU UDAŁO SIĘ POMÓC W 2017 ROKU!

Cztery nowe fundacje wsparte przez program Motor Centrum w 2017 roku!

09/01/2018

Pomagamy świątecznie

Koniec roku to szczególny czas, kiedy chętniej i serdeczniej myślimy o innych, zwłaszcza tych najbardziej potrzebujących.

30/11/2017

Co udało się osiągnąć

Fundacja „Dr Clown” spełnia ważną rolę w życiu lokalnej społeczności poprzez wspieranie działania świetlicy środowiskowej „Klub Trampolina Dr Clown”

04/08/2017

Wspieramy Fundację z Pompą pomagającą dzieciom chorym na białaczkę

Przez kolejne trzy miesiące będziemy wspierać Fundację z Pompą, która została powołana do życia przez rodziców, którzy towarzyszyli bądź nadal towarzyszą swoim dzieciom w walce z chorobą nowotworową. Celem Fundacji jest wspieranie Oddziału Hematologii Dziecięcej gdańskiego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, jego małych podopiecznych oraz ich rodzin.

20/07/2017

Kolejny kwartał działalności programu za nami

Kolejny kwartał działalności autorskiego programu Motor Centrum „Pomaganie przez naprawianie” zakończony sukcesem. Od 1 stycznia do 31 marca trójmiejski dealer samochodów marek Opel, Suzuki, Mitsubishi oraz motocykli Harley Davidson, wspierał Hospicjum Pomorze Dzieciom.

01/06/2017

Kolejna fundacja zostanie wsparta środkami z Motor Centrum

Smutek można leczyć! Fundacja Dr Clown podczas każdej wizyty szpitalnej rozdaje radość.

24/05/2017